fbpx
DJ Lutique

DJ Lutique

До нас звернувся музикант Влад Чехович, відомий як Dj Lutique. Свій особистий бренд він будував 20 років. Його ім'я багато років на слуху: одні тільки ремікси на пісні Алли Пугачової облетіли весь СНД, а в Україні він виступав на всіх відомих майданчиках.

Але світ змінюється і спілкування з замовниками показало Владу, що уявлення про його діяльність неповне. Мало хто знав, що він пише музику і аранжування багатьом українським зіркам. І до нас він звернувся саме за тим, щоб додати у картину свого особистого бренда відсутні елементи пазла.

Створення сайту

Ми створили логотип, фото і відео-контент, та абсолютно новий сайт djlutique.pro. На ньому ми зібрали в одному місці всю інформацію про артиста, його досягнення, написані і спродюсував треки, мікси, лайв, сет-листи, кліпи, новини, графік гастролей.

Сайт став візитівкою, яка за лічені секунди справляє враження на букера, арт-директора або клієнта. І як наслідок, почалося збільшення продажів його послуг і як діджея, і саундпродюсера.

Dj Lutique,

музикант, композитор, саундпродюсер:

«Використовувати сайт в якости візитки діджея дуже логічно: я ж не майстер манікюру, щоб давати свій інстаграм, і не рекламне бюро, щоб слати на пошту важкі презентації. Спілкування з замовниками стало в рази простіше: тепер можна всіх відправляти на сайт. В результаті час між першим торканням – дзвінком людини, що просто цікавиться, і безпосередньо замовленням значно скоротилося».

Медіа ресурси

Завдяки живій стрічці інстаграм, вбудованій у сайт, активний та в постійному русі Dj Lutique став ще ближчим до своїх прихильників.

Створюючи музику, артист висловлює, реалізує та віддає частину себе. Музика для Dj Lutique – це не просто інструмент спілкування з прихильниками. Це його світ, в який він запрошує всіх. А тепер це робити простіше завдяки вбудованим на сайті архіви радіошоу та живі виступи.

Динамічність творчості та образу життя артиста, разом з вимогами сьогодення до візуального контенту, як інструменту діалогу з прихильниками, потребували реалізації на сайті. Тому, окрім переходу до соціальних профілів Dj Lutique, на сайті є можливість перегляду живих виступів, останніх кліпів та відеооглядів.

Створюючи сайт, потрібно було візуалізувати нічний спосіб життя Dj Lutique. Ми це зробили за допомогою основних темних відтінків. Також нам потрібно було передати ті приємні емоції і незабутні враження, які несе кожна вечірка за участю артиста. Цим пояснюється вибір елементів яскравих кольорів.

Контакти

Супергерої на зв`язку

Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом
Телефонуйте нам:
Пишіть нам: