fbpx
Gress

Gress

Захисту інформації в наш час приділяється велика увага. Gress – молода та енергійна компанія займається саме цією справою та вже добре зарекомендувала себе серед клієнтів. Вони звернулись до нас, щоб знайти та візуалізувати свій індивідуальний розпізнавальний стиль, який буде уособлювати надійність, впевненість та захист.

Ми отримали замовлення на розробку логотипу та фірмового стилю компанії систем захисту інформації Gress літом 2018 року.

Нам потрібно було знайти рішення, яке в повній мірі донесе філософію діяльності компанії та відкриє індивідуальний стиль та впізнаваний характер Gress. Спокій та надійність синього кольору, досконалість та свобода білого, разом з логотипом та шрифтами стали основними складовими фірмового стилю Gress.

Процес створення

За 6 тижнів ми створили індивідуальний стиль, логотип зі змістом, розробили повністю бренд бук, наповнений всіма необхідними візуалізаціями, гайдлайнами та інструкціями по його використанню та застосуванню.

 

Розроблені в оригінальному форматі: візитівка – шифр, як система безпеки, та дешифратор, який застосовується до самої візитівки, щоб побачити необхідну інформацію – ім’я, фамілію, номер телефону. Нестандартно, залишає стиль оформлення в пам’яті, привертає увагу, уособлює індивідуальність Gress.

Мерч

Сучасний стиль «розпізнавального знаку» - логотипу компанії одразу привертає увагу чіткістю ліній та змістом образу. Об’єднання букв назви компанії у характерний лабіринт залишає місце уяві. В окремих випадках доречне використання логотипу без назви компанії.

Бланки та шаблони

Привабливість, зміст, форма – сукупність, яка при правильному поєднанні створює фірмовий стиль, кожна деталь якого створює необхідний образ компанії. Для Gress було обрано стриманість та лаконічний мінімалізм, з оригінальним змістовним оформленням логотипу.

Корпоративний стиль неможливий без ділового етикету. Правильно оформлена бізнес документація у фірмовому стилі – ще один інструмент вдалого ненав’язливого знайомства з брендом оточуючих.

Для GRESS був обраний стриманий і лаконічний мінімалізм, з оригінальним змістовним оформленням логотипу.

Кожен у цьому лабіринті може побачити «свою» форму, але не кожен зможе шукати вихід - розгадати загадку.

Контакти

Супергерої на зв`язку

Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом
Телефонуйте нам:
Пишіть нам: