fbpx
Kelevra team

Kelevra team

Не повірите, але в криптовалютах і технологіях смарт контрактів ми теж розбираємося. В кінці березня 2019 року на конференції Blockchaine UA ми зустріли нашого доброго приятеля Кирила Келевра. Він готував новий проект і йому потрібен був бренд бук і персональний бренд. А хто може впоратися з цим краще Супергероїв?

Процес створення

Перед нами поставили наступні завдання: розробка бренду і його фірмового стилю, стратегія нового позиціювання Кіра і його команди, комунікаційна стратегія і стратегія їх просування.

Реалізація всього проєкту була обмежена термінами. На перший етап нам виділили 4 тижні. До нього увійшли бізнес і комунікаційні стратегії. Все було зроблено якісно в терміни і з кайфом.

Ключові елементи

Головним героєм дизайну став наш герой. Для цього була організована і проведена спеціальна фотосесія на якій ми накопичили матеріал для подальшої роботи.

Ключовими елементами дизайну стали яскравий жовтий і максимально контрастний чорний кольори. Формою за основу був визнаний лаконічний мінімалізм.

Таким чином з серйозного фінансового бізнесу спільно ми створили абсолютно доступний і зрозумілий кожному продукт. Продукт спрямований на те, щоб якомога більше людей у ​​всьому світі мали можливість розібратися з технологіями блокчейн, не боялися криптовалюта і навчилися на них заробляти справжні гроші.

З такими замовниками працювати одне задоволенням. Він завжди був з нами на одній хвилі, якісно заглиблювався і залучався в усі процеси. При цьому завжди висловлював свою експертну  думку та прислухався до наших рекомендації.

Проєкт вийшов дуже дружній і відверто кайфовий. Ми завжди раді співпраці з Киром і його командою. Вже чекаємо наступного спільний проєкт.

Контакти

Супергерої на зв`язку

Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом
Телефонуйте нам:
Пишіть нам: