fbpx
Tanya Novikova

Tanya Novikova

Це трапилося на початку 2019 року. Коли все навкруги ще перебувало в зимовій сплячці, в наш офіс увірвалася буря енергії, сповнена бажанням діяти, досягати та надихати.

 

Це була Тетяна Новікова – фахівець із facefitness. Тетяна хотіла, щоб якомога більше людей дізналися про неї та мали можливість стати більш здоровими, впевненими у собі та привабливими. Вона чітко бачила, що для цього їй потрібен свій впізнаваний, індивідуальний, персоналізований бренд. А ми запропонували, як цього досягти та що для цього потрібно.

 

Перед нашою командою постало два основних завдання: розробка персонального бренду та сайту, який буде не тільки чітко та легко надавати інформацію, а головне – продавати послуги.

 

Ідея Тетяни відкрила для нас нішу, яка виявилася зовсім незвіданою та повною можливостей в Україні. Аналоги в інших країнах не викликали ентузіазму. Наша команда із задоволенням зайнялася дослідженням цієї послуги, її перевагами та особливими характеристиками. У результаті наша увага сфокусувалася на обличчі. На його рисах та міміці, найменших деталях, на тому, з чим працює Тетяна, що турбує її та жінок будь-якого віку. Й не тільки жінок. Тому ми зрозуміли, що саме це потрібно використати, аби донести можливості та потенціал, які пропонує Тетяна Новікова як експерт з facefitness. У результаті сформульована стратегія була візуалізована у персональному бренді та відтворена на сайті як основному елементі продаж.

Процес створення

Ми мали у своєму розпорядженні два місяці. За перший ми зібрали та проаналізували інформацію щодо самої послуги, опрацювали з Тетяною її історію, досвід, досягнення та навички. Розробили дизайн персонального бренду. А за другий місяць ми виконали основні цілі проекту: створили сайт та розробили стратегію позиціювання. У результаті маємо: задоволеного клієнта та нову послугу для краси та здоров'я чарівних жінок, і не тільки.

 

У процесі роботи над брендом Тетяни Новікової ми хотіли максимально донести та підкреслити ніжність і чуттєвість жіночого світу. Для цього ми звернулися до витворів мистецтв та використали коло з перетином, як уособлення «золотого перетину», використали трендові мінімалістичні шрифти, підібрали спокійну нюдову палітру кольорів. І подали візуалізацію з максимальною лаконічністю та простотою форм.

Інформери та аксесуари

Персональний бренд нової для нашого ринку послуги вимагав від нас нестандартного підходу до створення інформерів про майбутні події та майстер-класи. В результаті з’явилися оригінальні кубики, де кожна з граней стала інформером зі своїм особливим меседжем.

 

Дизайн приємних і зручних аксесуарів було спеціально розроблено для промокомплектів, які стануть чудовим доповненням до отримання корисних та унікальних технік і знань на великих майстер-класах.

 

Разом із компанією SuperCase ми створили брендований чохол для смартфону Тетяни Новікової. Він буде надійно оберігати гаджет та нести наш спільний бренд у маси.

Сайт

Сьогодні вся необхідна інформація знаходиться у нас завжди "під рукою", а саме в руці у смартфоні. Тому якщо сайт не припускає створення мобільного додатку, він має бути адаптований для мобільних пристроїв.

Ми вважаємо це must have функцією для кожного сайту, який ми створюємо, тому надаємо цю послугу як базову.

Наша співпраця з Тетяною Новіковою була плідна та приємна. Молода, приваблива, цілеспрямована жінка, яка чітко знає, чого хоче, ставить цілі та досягає їх. Ця дивовижна бізнес-леді вже підкорила серця багатьох своїх послідовників і не залишила байдужою нашу команду. Нам дійсно пощастило з таким замовником.

Підписавшись та пройшовши курс Тетяни Новікової, ви отримаєте диплом про завершення курсу та спеціальний каталог із корисними практиками на кожен день. Якщо вам вже цікаво або для початку потрібно більше інформації – не зволікайте! Переходьте на сайт Тетяни та скористайтеся можливістю покращити своє здоров’я та зберегти красу.

Контакти

Супергерої на зв`язку

Телефонуйте нам:
Пишіть нам:
uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом
Телефонуйте нам:
Пишіть нам: