fbpx
https://www.superheroes.ua/wp-content/uploads/2020/12/blog-photo-8.jpg

Швидкість – це головне?

Швидкість – це можливість, без якої складно. Але! За часів цифрової реальності і жаху від 5G саме час переглянути деякі підходи. Погодьтеся, досить складно знайти компанію, в якій немає робочих чатів в Telegram, WhatsApp, Slack або Viber. Чати розмножуються зі швидкістю світла. Їх створюють кожен раз, коли потрібно обговорити мікро/міні/максі-завдання. Вони є для жартів, обговорень вечірок, для того, щоб скаржитися на керівників, або просто тому, що забули видалити цей чат ще рік тому після провального тендера.

Це ж дуже зручно. У будь-якій незрозумілій ситуації є чатик, де все колеги тут же відкладуть убік свої справи і допоможуть знайти відповідь в листуванні, контакти клієнта, або що завгодно.

І виникає питання: швидкість – це добре або все ж погано?!

Чати/групи нас розслабили. Перегляньте в кінці дня свої листування: скільки РЕАЛЬНО важливих питань там було? Ми перестали думати самі. Нам простіше перекласти на когось своє питання. А ще краще – на групу людей. Як у відомій грі, де є «допомога залу». Ми ж не звертаємося до когось конкретного з цими «перекладання». Інакше написали б йому в особистому повідомленні.

Ми як би всім говоримо: «У мене важливе питання». І всі, хто нижче тебе по статусу, відразу шукають можливість проявити себе. А ті, хто вище, багатозначно пропускають повідомлення.

Або всім відомий випадок «вибору» чого завгодно. А давайте влаштуємо корпоратив?! Згадали ЩО після цього повідомлення ллється в переписці? Не можна просто так взяти і запитати про таке в групі!

А куди ж поділася офісна культура і повага до особистого простору співробітників? Раніше ми готували список питань перед зборами, призначали відповідальних за якісь завдання, потім адресно з них питали. А не всіх про все в загальному чаті.

У кожного був СВОЄ робочий час, а не загальний. Чи не в проміжку між відповідями в сотні чатів на дурні питання або, що ще гірше, коменти під мемасіками. І боронь вас, Господи, пропустити повідомлення від того, хто вище вас у цій дивній ієрархії…

Ось тут і з’являються всілякі новомодні програми обліку робочого часу, обліку ефективності та таск-менеджери. І все б нічого, але вони теж не про швидкість. Їх потрібно порівнювати, обирати, налаштовувати, заповнювати, перевіряти.

Я точно впевнений, що не знайшов рішення загальної проблеми «завантаженості» і «не встигаю всім відповідати». Але точно знаю, що, вимкнувши телефон на 30 хвилин, я сів і написав цей текст.

Швидкість у кожного своя. Але якоря, які гальмують динаміку, швидше за все, схожі.

Швидкість – це добре. Зловживання месенджерами – погано!

uaruen
Superheroes.
Superheroes.
Залиште заявку
Та Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом
Телефонуйте нам:
Пишіть нам: